Творці каналу

Наш талісман

Собаки на війні. Ці чотирьох лапі помічники роблять задля захисту України не менше за воїнів, що тримають в руках зброю. Вони патрулюють міста, охороняють позиції, знаходять людей під завалами і зазвичай допомагають нашим воїнам в розмінуванні звільнених від загарбників територій.
Мабуть самим відомим з них, завдяки нашім колегам журналістом став пес Патрон. Сьогодні він об’єднав в своєму образі всіх пухнастих захисників України. Тому й ми вирішили взяти його образ за талісман не тільки Українського Дому в Литві, а й нашого недійного проекту. Бо впевнені, що такий талісман принесе проекту вдачу, так само як і сам песик приносить вдачу нашім саперам знаходити за знешкоджувати смертельні залишки війни.

Viktor Černišuk (Віктор Чернишук)

Ініціатор проєкту і самої ідеї створення українського ТБ для Литви і інших країн ЄС. Журналіст, сценарист, телеведучій, автор  литовськомовних циклів передач “Вільнюські мініатюри” (Vilniaus miniatiūros) та “Iš variagų pas graikus“, а також програми українською мовою “Трембіта”, яка виходила в ефірі національного мовника протягом 27 років, а також низки телевізійних документальних стрічок литовською і українською мовами. В зоні АТО відзняв фільм про захисників України “Промберги”. Був одним з засновників Балтійського ТБ і його першим головним редактором. Співпрацював з компаніями LRT, Baltijos televizija, BBC World, TVI, тощо. Вважає, що конкуренція на інформаційному ринку стимулює створення більш якісних продуктів. Нагороджений урядовими знаками, переможець чисельних міжнародних конкурсів і фестивалів. Володіє українською, литовською, англійською, російською мовами, розуміє польську, чеську, хорватську, білоруську, інші слов’янські мови. Має родину, дружину і доньку, коло друзів. Цікавиться новими технологіями, музикою і мандрівками. Відвідав чимало країн світу.

Євген Рокицький

Багатогранна людина, з чудовою освітою і активною життєвою позицією. Навчався в Україні і Нідерландах. Має успішний кар’єрний досвід, в тому числі у Світовому банку і на міжнародному ринку. Генеральний директор космічного кластеру України, засновник інноваційних і технологічних стартапів в Україні, Литві та інших країнах ЄС. Останні роки пов’язані з безпекою України, особливо в галузі інформаційного опору і превенції маніпуляцій. З вересня 2020 року – радник голови Комітету з питань економіки Верховної Ради України. З того ж часу працює старшим викладачем Інституту права Національного авіаційного університету України; член правління МЗС України; Голова Наглядової ради Українського інституту публічної дипломатії. Є генеральним директором Балтійсько-Чорноморської Конфедерації Безпеки – підтримує інноваційні рішення в секторі безпеки та протидії тоталітарній пропаганді, бере активну участь у розробці та впровадженні програми розбудови доброчесності та боротьби з корупцією в Україні та країнах Східної Європи; доцент, викладач, автор курсів та лектор юридичного факультета Європейського гуманітарного університету (Литва).
Віце-президент Європейської журналістської асоціації RUNE MEDIA.
Продюсер, створював міжнародні документальні проекти. Доктор філософії (міжнародне право), Інститут держави і права. Володіє українською, російською, англійською, польською, німецькою та голландською. Має родину, дружину і дочку. Захоплюється їздою на ровері, електросамокаті і фотографією.

Олекса Сокіл

Олекса Сокіл 1978року народження ,українець, одружений маю сина. Магістр економіки, помічник-консультант народного депутата IХ скликання, доброволець 2014 року,інвалід війни по пораненню 2016 року,пресвітер ПЦУ, студент КПБА – майбутній богослов, секретар синодального управління соціального служіння ПЦУ, засновник 🇺🇦🇱🇹 ветеранського проекту ХРЕСТ ПАМ’ЯТІ ” За нашу і Вашу свободу” .

Петро Пирогов