У Росії знову взялися погрожувати країнам Заходу через постачання озброєнь Україні, яка протистоїть агресії РФ. 

У РФ стурбовані можливим постачанням наступальних озброєнь, які українська армія, на думку російського керівництва, неодмінно використовує “для завдання ударів по мирних містах і спроб захоплення російських територій”. Зупинити військову допомогу Заходу Україні в Росії намагаються обіцянками “страшної війни” та “трагедії світового масштабу”, а також черговим брязканням своєю ядерною зброєю. Озвучити чергові погрози початком ядерної війни цього разу взявся голова Держдуми РФ В’ячеслав Володін.

У своєму Telegramпредставник керівництва РФ, яка розв’язала криваву і нічим не спровоковану війну проти України, обурився тим, що світ допомагає жертві російської агресії вижити і вистояти. Особливо боїться Володін, зважаючи на все, що українська армія нарешті отримає достатню кількість наступального озброєння. “Постачання наступального озброєння київському режиму приведуть до глобальної катастрофи. Якщо Вашингтон і країни НАТО поставлять озброєння, яке буде використано для завдання ударів по мирних містах і спроб захоплення наших територій, як вони погрожують, — це призведе до заходів у відповідь з використанням більш потужної зброї”. – пише голова Держдуми РФ.

Він договорився до того, що людству загрожує не його агресивна держава, а країни, які намагаються припинити агресію. І пригрозив, що Росія, яка до цього, мовляв, завдавала ударів “виключно по військовій та критичній інфраструктурі” – перейде до “зовсім інших бойових дій”. “Члени Конгресу, депутати Бундестагу, Національних зборів Франції, інших європейських парламентів повинні усвідомити відповідальність перед людством. Своїми рішеннями Вашингтон і Брюссель ведуть світ до страшної війни: до зовсім інших бойових дій, ніж сьогодні, коли удари завдаються виключно по військовій та критичній інфраструктурі, яку використовує київський режим”, – заявив Володін.

Голова російської Держдуми, вочевидь, інформацію черпає виключно з російських федеральних телеканалів – тому переконаний у “технологічній перевазі російської зброї”. Він, услід за багатьма російськими політиками та представниками керівництва держави-агресора, взявся погрожувати світові ядерною війною та повним знищенням.  “З огляду на технологічну перевагу російської зброї, зарубіжним політикам, які приймають такі рішення, необхідно зрозуміти: це може закінчитися трагедією світового масштабу, яка знищить їхні країни. Аргументи, що ядерні держави раніше не використовували зброю масового  ураження у локальних конфліктах, не витримують критик. Тому що ці держави не стикалися із ситуацією, коли існувала загроза безпеці їхніх громадян та територіальній цілісності країни”, – заявив Володін.

Від admin

Залишити відповідь