У ніч з 31 грудня на 1 січня Збройні сили України завдали потужного удару по колишньому училищі у Макіївці, яке окупанти переобладнали під казарму для мобілізованих. Будівлю зрівняли із землею. Там могло перебувати близько 700 окупантів.

Судячи з того, що залишилося після удару, більшість мобілізованих росіян, які зустрічали Новий рік у будівлі профтехучилища номер 19, загинули. За інформацією російських воєнкорів, кількість ліквідованих росіян коливається від 50 до 600 осіб.

ЗСУ знищили казарму з мобілізованими у Макіївці

Як повідомили в Управлінні стратегічних комунікацій Збройних сил України, мобілізовані росіяни розташовувалися в Макіївці (Донецька область) у будівлі профтехучилища номер 19.

“Привіт і вітання вати і ЧМОбікам, які навезли до окупованої Макіївки і напхали в будівлю ПТУ-19. У результаті “необережного поводження з нагрівальними приладами”, нехтуванням заходів безбеки, курінням у невстановленому місці, Санта упакував у мішки близько 400 трупів свиноособ. Ще близько 300 отримали поранення різного ступеню важкості. Цікаво, що все це відбулося в новорічну ніч“, — повідомив Telegram-канал “СтратКом ЗСУ”.

Російські воєнкори повідомили, що казарму у Макіївці обстріляли з HIMARS під час виступу Путіна із “нвоорічним привітанням”. На відео, які публікують у мережі, видно, як одне з тіл відкинуло аж до дороги. Сила удару була настільки потужною, що з окупанта зірвало штани.

Макіївка. Кадирівці пишуть, що їм страшно

Телеграм-канал чеченських бойовиків, які воюють проти України, назвав удар по казармі в Макіївці “недбальством”.

“Недбалість ціною сотень життів: солдатів розмістили поряд зі складом БК, ім’я винного досі не названо. Від подробиць трагедії у Макіївці стає страшно та боляче. Безголовий шакал, ім’я якого має дізнатися вся країна, відправив необстріляних новачків до “картонної” будівлі. А поряд розташував склад боєприпасів. Тим самим підписавши їм смертний вирок… Бійці, які прибули з Саратовської області, не мали шансів: ті, хто вижив у цій бійні, назавжди залишаться каліками”, — пише канал кадирівців “Отряды кадыровцев”.

У Росії інцидент у Макіївці хочуть приховати. 

“Попри розголос, цей жахливий злочин все ж таки намагаються зам’яти! Цілий день трагедію намагалися приховати. А потім навколо кількості загиблих та поранених розгорнулися  ганебні торги”, — пише канал кадирівців.

Російське Міноборони ніяк не коментує обстріл казарми у Макіївці.

Від admin