Країна-терорист Росія продовжує вживати заходів щодо проведення так званої “часткової” мобілізації. Намагаючись відправити на війну проти України якнайбільше “гарматного м’яса”, агресор зіткнувся з проблемами, коли “мобіки” влаштовують бунти та відмовляються йти в бій.

У свою чергу, родичі мобілізованих продовжують безуспішні спроби оскаржити законність путінської мобілізації. Про це йдеться у аналітиці Інституту вивчення війни.

Один із російських мобілізованих розповів, що командування на Донеччині утримує у підвалі окупантів, які відмовилися воювати. Відомо як мінімум про 12 таких випадків. Раніше ISW повідомляла про аналогічні неофіційні центри тримання під вартою на передовій, у яких утримувалися сотні інших мобілізованих.

У свою чергу в Казані (республіка Татарстан) мобілізовані солдати “збунтувалися”, коли командири не дозволили їм піти у відпустку або відвідати родичів. Натовп військових силою намагався залишити територію військової частини. Відео з інцидентом потрапило до соцмережі, а кремлівські пропагандисти незабаром охрестили його “фейком”.

ISW повідомила про три інші випадки бунту мобілізованих солдатів у Казані, непокору наказам та демонстрацію деструктивної поведінки лише у листопаді. У свою чергу влада РФ заарештовує журналістів за висвітлення мітингів проти мобілізації.
Разом з тим, родичі російських мобілізованих продовжують формувати “групи підтримки” по всій Росії для взаємодії з владою з питань мобілізації. При цьому свою діяльність вони намагаються не афішувати під приводом страху арешту та придушення “бунтів” з боку російської влади.
У той же час влада країни-агресора продовжує мобілізувати чоловіків без медичного огляду або завершення періоду навчання та з умовами, які мають надавати їм право на звільнення від мобілізації. Багато з цих випадків суперечать російському законодавству та неофіційній заяві диктатора Володимира Путіна про закінчення “часткової” мобілізації.

Нагадаємо, мобілізовані росіяни з Єкатеринбурга влаштували бунт через “кидалово” з виплатами. Вони заявили, що воювати “за спасибі” не хочуть.

Раніше повідомлялося, що у Казані мобілізовані військовослужбовці влаштували черговий бунт. Солдати масово залишили військову частину.

Інші мобілізовані РФ військовослужбовці поскаржилися на погані умови, у яких утримуються навчальному центрі. 125 людей нібито поселили у “бараки”, розраховані на 60 осіб, новоспечені окупанти вже почали хворіти.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у російському Татарстані дружини мобілізованих влаштували “бунт”. Вони записали звернення до президента РФ Володимира Путіна, в якому поскаржилися на погане забезпечення чоловіків.

Від admin