Спецслужби російської федерації найближчим часом готують широку дискредитаційну кампанію проти лідерів національних та національно-визвольних рухів народів росії, зокрема Кавказу.

Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Телеграмі.

Початок кампанії з дискредитації заплановано вже на найближчий час, а головною метою стане приниження самого прагнення народів до самовизначення.

“Для цього, як в самій росії, так і за її межами – в Європі, США та Україні будуть використані наявні “агенти впливу” в інформаційній та політичній сферах. Їхнє завдання – донести до “широких мас” думку про апріорі агресивний, терористичний чи навіть нацистський характер будь-яких національних рухів”, – повідомляють в розвідці.

Мета цієї кампанії – зірвати міжнародну підтримку права народів на захист своїх прав, мови, культури. Окрім цього, сформувати в середині українського суспільства негативне ставлення до народів рф, які потерпають від імперської політики. Традиційно, в першу чергу, під удар російської пропаганди потрапляють народи Кавказу, що активно виборюють своє право на самовизначення. Зокрема, чеченська опозиція.

Військово-політичне керівництво рф та режим російського президента володимира путіна на сьогодні розглядають національно-визвольні рухи, як одну з ключових загроз єдності та навіть самого існування росії. Саме їхнє виникнення сприймається, як фактор нестабільності та викликає жорстку протидію з боку кремлівської верхівки.

У розвідці пояснюють, що найкращий спосіб протидії подібним кампаніям – несприйняття маніпуляційних меседжів, незалежно від імені спікера, який їх розповсюджує. А також виявлення прихованих “агентів впливу” під виглядом “лідерів думок”.

Від admin