Українські військові просуваються і тиснуть на сході, а на півдні проводять вивірені операції для підтримки контрнаступу за трьома напрямками. Про це заявив на брифінгу неназваний чиновник Пентагону, повідомляє пресслужба оборонного відомства США.

На Харківщині українські військові продовжують зміцнювати свої позиції для підтримки контрнаступу, обидві сторони ведуть артилерійський вогонь, зазначив він. Росіяни переважно зосереджені на зміцненні оборонних ліній.

“За нашими оцінками, українці звільнили кілька сіл у регіоні і продовжують просуватися вперед, чинячи тиск на схід”, – сказав чиновник Пентагону.

За його словами, біля Бахмуту точаться динамічні бої, росіяни намагаються захопити місто, а українські військові чинять спротив.

Тиск та вивірені операції ЗСУ. Пентагон оцінив ситуацію на фронті

У Херсонській області українські війська проводять продумані та вивірені операції для підтримки наступу за трьома напрямками, сказав американець.

Тиск та вивірені операції ЗСУ. Пентагон оцінив ситуацію на фронті

“За нашими оцінками, російські сили значною мірою окопуються для зміцнення своїх оборонних ліній у цьому секторі”, – підсумував він.

Від admin