Російські військові злочинці проводять етнічні чистки на тимчасово окупованих територіях України. Це виявляється у примусовій депортації українців на територію країни-агресора РФ.

При цьому Кремль краде дітей на окупованих землях і вивозить їх на територію Росії під приводом евакуації. Про це йдеться у аналітиці Інституту вивчення війни.

За інформацією аналітиків, кремлівська влада влаштовує етнічні чистки шляхом депопуляції української території. Ворог депортує громадян України до РФ, а замість них заселяє до українських міст привезених росіян.

Варто зазначити, що етнічні чистки визначено Комісією експертів ООН з порушень гуманітарного права як надання території етнічної однорідності шляхом застосування сили чи залякування.

Тому у злочинних діях Кремля вбачається цілеспрямована політика щодо виселення насильницькими та терористичними засобами цивільного населення України.

Крім того, злочини Росії з етнічної чистки узгоджуються з повідомленнями про насильницьку депортацію та усиновлення українських дітей, а також повідомленнями про те, що проекти “реконструкції” в Маріуполі призначені для розміщення десятків тисяч росіян, які переїдуть до знищеного путінською армією міста.

Нагадаємо, за час збройної агресії проти України Росія депортувала з окупованих українських територій понад 1 млн. 600 тис. громадян нашої держави.

Викрадення українських дітей РФ продовжує досі. Так, 2 жовтня стало відомо, що окупанти знову безповоротно вивезли із Луганщини десятки дітей, ще десятки готують до депортації. Українських малюків у РФ віддають на усиновлення до російських регіонів.

До речі, до України вдалося повернути 37 депортованих окупантами дітей. Їх вивезли наприкінці серпня з Харківської області до російської Кабардинки біля Геленджика, незважаючи на те, що всі мають батьків.

Раніше OBOZREVATEL розповідав про те, як постраждалим від дій країни-агресора можна виїхати з території Росії та куди звертатися, якщо ваших рідних вивезли за кордон.

Від admin