Останнім часом всі ми дуже раділи нашим перемогам на півдні та сході країни. На протязі останніх вихідних бавились думками про Кримський міст, зовсім забувши про підступність ворога, з яким воюємо. І ось сьогодні чергова масована атака на мирні міста України, на гражданську інфраструктуру.
Більше як 80 ракет за перші години ранку, сами тоді, коли люди ідуть на роботу, ведуть дітей до садочків, школярі та студенти йдуть по навчальних закладах. То що ви досі думаєте, що вибух на Кримському мосту був вдалою спецоперацією наших спецслужб? А ось мені, здається, що це вдала операція ФСБ. Чомусь саме сьогодні в ранці, ще не прочитавши новин про ракетні атаки я пригадав вибухи в житлових будинках в Москві, які дали путіну формальний привід на початок другої . Чеченської компанії. Якось так на тому мості все збігається. Дивний вибух фури, яка їхала саме з боку росії, по мосту, який охороняється як ні жоден стратегічний об’єкт в світі. Що скажите всі технічні засоби в одну мить схибили та пропустили 25 тонн вибухівки? Саме стільки, максимально можна завантажити в стандартну фуру. Але навіть така кількість вибухівки не в змозі нанести такі ушкодження мосту, без кумулятивного ефекту, тобто направленного вибуху. А потяг, що ледь рухався саме в тому місці де вибухнула фура, що збіг обставин, чи може водій знав розклад руху вантажних потягів, та узгодив з цим розкладом свій маршрут? І таких питань багато. А відповідь на них ми бачимо сьогодні.

Про те у відкритих джерелах пишуть, що масована ракетна атака, за даними нашої розвідки планувалася ще на 2-3 жовтня. Питання – чому це путін затримався? Відповідь на мій розсуд одна – не був готовий привід для цієї атаки. Все ж таки йому треба виправдовувати таку жорстокість хоча б перед власним бидлом.

Ось тут я досі не розумію позицію нашої влади та наших партнерів. Одні кажуть: “Ну, ну, ну! Ні в якому разі не застосовуйте нашу зброю на територій росії” А наша влада з цим погоджується й дає обіцянки не застосовувати взагалі ні яку зброю по території росії.

Чому, скажіть люди добрі ми повинні й далі спокійно дивитися й терпіти як руйнують наші міста, як вбивають наших мирних людей, як знущаються над нашою країною, й не відповідати? Чому? Чому в курську, в бєлгороді, в москві та інших містах цієї проклятої країни сидять перед телевізорами та радіють смертям наших співвітчизників ті радісні орки не біжать до бомбосховищ? Ми кажемо ми гуманні, ми не порушуємо правил війни, ми не воюємо з мирними жителями.

УСВІДОМЬТЕ СОБІ – ВОНИ НЕ МИРНІ! ВОНИ ВСІ БАЖАЮТЬ ЗНИЩІТИ НАС! ВОНИ РАДІЮТЬ ВИБУХАМ В КИЄВІ, ЛЬВОВІ, КРЕМЕНЧУКУ, ЧЕРКАСАХ! ВОНИ СМІЮТЬСЯ КОЛИ БАЧАТЬ НАШИХ ЗАГИБЛИХ ДІТЕЙ!

І ось для того, щоб вони не сміялися треба робити так, щоб та сучка, що тільки відійшла від телевізора, порадівши загиблим дітям, жінкам та старим в Україні, підкинулась від вибуху, та взявши на руки свою, вбиту цим вибухом дитину отямилась та зрозуміла, що путін та війна це смерть не тільки десь там, далеко в Україні. А вона ось тут, рядом, в неї на руках, знівечена стікає кровью.

Я вірю, що ми все одно переможемо. Але ми переможемо тут, на своїй землі. А треба перемогти скрізь. Бо як що там, за порєбріком не залишиться й маленької купки тих хто не розуміє, що війна це не тільки там далеко, в Україні, що війна вона ось тут поруч з тобою, з твоїми дітьми, онуками, матерями та дружинами. Тоді, сподіваюсь це буде остання війна. А інакше це стадо орків ледь очухавшись знов полізе в чужі країни, на чужі землі вбивати, гвалтувати та килічити.

Слава Україні! Перемога буде за нами бо з нами правда й Бог!

Від admin