В Росії призов чоловіків на війну в Україну відбувається методом облав, а в Москві план не виконано навіть наполовину. Про це йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ у Facebook.

Так, часткова мобілізація, оголошена військово-політичним керівництвом Російської Федерації, фактично “поглинає” невеличкі населені пункти віддалених регіонів Росії. Призов відбувається методом облав, практично все чоловіче населення призовного віку силоміць доставляють у військкомати, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Разом з тим зазначається, що у Москві й наполовину не виконано план мобілізації, який складає по районах менше 0,2 відсотка населення.

Як повідомляли Українські Новини, російські окупаційні війська при відступі знищують архіви та копії документів, а також мінують об’єкти інфраструктури.

Також в Севастополі окупанти мобілізують водіїв “швидкої” та трактористів.

Раніше повідомлялося про те, що в Росії тривають заходи так званої “часткової мобілізації”. Попри це РФ не припиняє практику застосування на території України ПВК, укомплектованих особами, які були завербовані в місцях позбавлення волі.

Від admin