ЗСУ продовжують досягати успіхів у наступальних операціях як на північно-східному, так і на південному фронтах.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у свіжому зведенні у Twitter.

Як зазначається у зведенні, на північному сході, у Харківській області, Україна зараз зайняла значну частину території на схід від річки Оскол. Українські з’єднання просунулися за річку до 20 км. у смугу оборони Росії у бік вузла постачання місто Сватове.

“Вельми ймовірно, що Україна тепер може завдати удару по ключовій дорозі Сватово-Кременна з більшості своїх артилерійських систем, що ще більше обмежить можливості Росії щодо поповнення своїх підрозділів на сході”, – йдеться у повідомленні.

У політичному плані російське керівництво, швидше за все, буде стурбоване наближенням передових українських підрозділів до кордонів Луганської області, яку, як заявила Росія, офіційно анексувала минулої п’ятниці, зазначають у Міноборони Британії.

Як повідомляли Українські Новини, у вівторок Міністерство оборони повідомило, що ЗСУ взяли під контроль село Давидів Брід в Херсонській області та підняли там український прапор.

3 жовтня Міністерство оборони Росії визнало прорив Збройними силами України їхньої оборони на напрямках Золота Балка і Олександрівка на Херсонщині.

Тим часом минулої доби, 4 жовтня, українські військові відбили спроби наступу російських окупантів у районах десяти населених пунктів. Авіація завдала ударів по 11 районам зосередження ворожої техніки та озброєння. 

Від admin