На окупованій частині Луганщини російські окупанти шукають чоловіків призовного віку дронами.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

росіяни намагаються мобілізувати навіть студентів очної форми навчання.

«Справа дійшла до студентів очної форми, які сподівались на відстрочку на декілька років, однак «Родина решила иначе». Як вирішила вона й те, що чоловіків для примусової мобілізації потрібно шукати ретельніше. Найбільш кмітливими виявилися воєнкоми в Хрустальному, де запустили вулицями міста дрони», – йдеться в повідомленні.

Гайдай також розповів, яка ситуація з відновленням інфраструктури на окупованих територіях.

«Втім, минуло вже більше трьох місяців, а в цих населених пунктах навіть до 1 вересня не підготувались. Зокрема, в Сєвєродонецьку ще не працює жодна школа. Звісно, що й 15 жовтня опалювальний сезон ніхто не розпочне. Виправдання знайшли. На думку держдуми рф, відбудова Сєвєродонецька, Лисичанська та Попасної розпочнеться, «як тільки цього дозволятиме оперативна обстановка», – зазначив голова ЛОВА.

Раніше ми писали, що українські сили оборони звільнили населений пункт Торське Донецької області. Про це повідомив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий в ефірі телемарафону.

Також нагадаємо, що українські війська підняли прапор України в селі Михайлівка в Херсонській області. Однак офіційних повідомлень про звільнення населеного пункту наразі немає.

Українські захисники продовжують знищувати російських окупантів на усіх напрямках. Ворог зазнає колосальних втрат і для їх поповнення вимушений перекидати війська з дальніх рубежів, зокрема Сибіру та Сирії.

Від admin