Відсьогодні, 30 вересня, Фінляндія обмежила туристичні візи для громадян Росії, які, тікаючи від мобілізації. масово виїжджають за кордон.

Як пише Euronews, після набуття чинності відповідного рішення кабінету міністрів Фінляндії, в закордонному паспорті російського туриста, якому відмовляють у в’їзді, буде зроблено відповідну позначку, а сама віза фактично анулюється.

Водночас обмеження не стосуються громадян РФ, які в’їжджають до країни з гуманітарних причин. Виняток зроблено для росіян, які прибувають до країни за сімейними обставинами, у зв’язку із навчанням, роботою або на лікування. Заборона не перешкоджатиме поїздкам з метою забезпечення національних інтересів чи виконання міжнародних зобов’язань.

Проте, візові центри Фінляндії продовжуватимуть приймати від росіян заяви на гуманітарні візи. За інформацією посольства Фінляндії в Росії, приймання візових заяв буде дуже обмеженим.

Нагадаємо, що Польща закрила в’їзд для громадян Росії через повітряні та морські пункти пропуску.

Водночас Франція продовжить видавати візи громадянам Росії, але з серйозними обмеженнями і лише тим, хто їх справді заслуговує.

Також Латвія не видаватиме гуманітарні чи інші види віз росіянам, які ухиляються від мобілізації.

Від admin