Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов повідомив, що рішення про відмову України від переговорів із РФ, поки російський диктатор Володимир Путін залишається при владі, було одностайно ухвалене на сьогоднішньому засіданні РНБО. Про це Данілов сказав у ефірі телемарафону.

“Хочу звернути увагу, крім рішення щодо НАТО, є ще один дуже важливий пункт рішення РНБО, який сьогодні обговорювався і одностайно був ухвалений – жодних переговорів з Путіним Україна не вестиме після того, що сталося сьогодні. Крапка. Ми вестимемо переговори тільки з іншим президентом РФ. З цим нелюдем взагалі немає про що говорити”, – сказав Данілов.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк на запитання про те, чи ставить Україна хрест на переговорах з РФ, наголосив, що “ми ставимо хрест на нинішній політичній еліті РФ”.

“Там ні з ким говорити. Ці люди абсолютно відірвані від реальності. Навіщо говорити з Путіним? Він виходить і каже: “Давайте вести переговори, але ви не говоритимете на цих переговорах говорити про території, які ми захопили воєнним шляхом”. Про які переговори з ним можна говорити? Людина абсолютно живе в ілюзорному наполеонівському світі, де є тільки він і білий колір стін”, – сказав Подоляк, уточнивши, що має на увазі “спецлікарню”.

Радник глави ОП вважає, що немає жодного сенсу продовжувати витрачати час на переговори з людьми, “які живуть дуже короткими стратегіями і які точно йдуть до свого фіналу в юридичному значенні цього слова”.

“Якщо вже ЗСУ доводять свою ефективність, давайте дамо їм можливість стати справді історичними героями”, – додав Подоляк.

Від admin