Президент росії володимир путін не дозволив російським військовим відступити з Херсона, попри прохання своїх командирів.

Про це пише The New York Times.

У виданні зазначають, що наразі путін особисто займається стратегічним плануванням війни проти України. Це призвело до напруженості між ним та вищим військовим керівництвом рф.

«Президент росії володимир путін останніми тижнями більш активно займається стратегічним плануванням війни в Україні, в тому числі він відхилив прохання своїх командирів на місцях дозволити їм відступити з життєво важливого південного міста Херсона», – йдеться у повідомленні видання.

Відхід з Херсона дозволив би російським військовим організовано відступити через річку Дніпро, зберігши свою техніку і життя солдатів. Проте The New York Times наголошує, що такий відступ став би ще одним принизливим публічним визнанням поразки путіна у війні. Адже Херсон був першим великим містом, захопленим росіянами під час великої війни, і залишається єдиним обласним центром, що перебуває під контролем кремля.

Раніше повідомляли, що рішення президента росії володимира путіна призвати 300 тисяч резервістів, швидше за все, продовжить війну в Україні, а не вплине на її результат.

Аналітики наголошують, що російські зусилля щодо часткової мобілізації в перші дні страждають від серйозних та системних проблем, що викликають народне невдоволення.

Від admin