Президент РФ Володимир Путін підписав указ про часткову мобілізацію.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють російські ЗМІ.

Зазначається, що про це Путін оголосив у своєму зверненні:

“Призову на військову службу підлягатимуть лише громадяни, які зараз перебувають у запасі і насамперед ті, хто проходив службу в лавах ЗС, має певні військово-облікові спеціальності та відповідний досвід”.

Він зазначив, що мобілізовані перед відправкою в частині обов’язково проходитимуть додаткову військову підготовку з урахуванням досвіду війни в Україні, яку Путін називає “спеціальною військовою операцією”. 

Та чи допоможе це диктатру отримати перемогу в цій війні? Скоріш за все ні. Ми всі бачимо як розвиваються події на фронті. Кожного дня світ спостерігає за просуванням ЗСУ та звільненням нових територій від окупантів. Наряду з цим все більше падає бойовий дух окупаційних військ, тих хто на власних помилках вчиться воювати. Вони кидають зброю, техніку, кидають своїх людей й біжать в паніці, лише тільки почувши, чи побачивши наближення наших військ.
Що тоді чекає на полі бою нове поповнення?
Тут може бути два варіанти.

  1. Путін одразу кине тільки що сформовані з мобілізованих та ненавчених вяюків підрозділи на фронт, аби закрити дірки в обороні, пробиті воїнами ЗСУ. В такому разі все це гарматне м’ясо або розбіжиться, або буде перемелене на добрива.
  2. Путін, таки замислиться та почне проводити навчання мобілізованих, бойове злагодження знов сформованих підрозділів, налагоджування застарілої бойової техніки. І тільки після проведення цих міроприємств вони будуть відправлені на фронт. Але все це потребує часу, якого в кремлівського карліва обмаль. І цей час грає не на нього.

Можна ще, звичайно розглядати й проміжний варіант, такий як мобілізація, швидке, дуже швидке навчання й відправка на фронт. Але цей проміжний варіант за результатом не буде відрізнятися від першого. Режультат буде той самий.

Ще треба прийняти до уваги те, що запаси техніки та боєприпасів в росії не безкінченні, а нові формування треба одягати, озброювати, садити на якусь бронетехніку, й тільки тоді відправляти в бій. На дворі не 1941-й рік, коли Сталін зміг відкинути німців від Москви лавами свіжих сибірських частин в кожухах та на лижах. В цій війні воюють техніка та технології й добре навчині військові. Та й вояків росія буде кидати не столицю захищати від навали ворогів, а навпаки одбирати у іншого народу його рідну землю. І це є суттєва різниця.

Тому віримо в Україну, віримо в ЗСУ. Перемога буде за нами! Жодна мобілізація не допоможе кремлівському карліку подолати нашу волю до перемоги й жаду жити у вільній, незалежній державі.

Слава Україні!

Від admin