The door is always open for friends

Телевізійний проект LOOK.TV „Двері в Україну” стає основним джерелом інформації “з перших вуст” в Литві і країнах ЄС.

Віктор Чернишук,
керівник проекту

Телевізійний проект “Двері в Україну”, прем’єра якого відбулася напередодні Дня Незалежності України, стає основним джерелом інформації “з перших вуст” для литовського суспільства. Мовлення проекту з 7 жовтня стає більшим вдвічі.

Мета проекту — представити незангажовану позицію України по головним проблемам, пов’язаних з російською агресією, військовими злочинами країни-агресорки, соціальними питаннями дітей біженців, а також членством України в ЄС і НАТО.

Тим не менше, автори проекту наполягають на тому, що боротьба українців за свою землю, державу відбувається не тільки на полі бою. Таких фронтів нажаль багато, оскільки ціль московії знищити Український народ, його культуру, мову, історію. Щоб українці не мали ані сьогодення, ані майбутнього. Тому на культурному і інформаційному фронтах відбуваються серйозні битви. Саме там вирішується чи захистить Україна свій ідентитет, мову і культуру, історичну правду. Свою свободу. І майбутнє свободи Європи, яка опинилася під загрозою варварської орди зі Сходу.

Про все це журналісти Вільного Українського каналу, незалежні експерти, офіційні коментатори, зірки української і литовської рок-музики, виконавці українських класичних творів, аналітики в галузі політики, дипломати, а головне — пересічні громадяни України і Литви, Герої російсько-української війни будуть спілкуватися з глядачами, спростовувати кремлівські фейки і пропагандистську брехню, протистояти маніпуляціям, доводити істину і відстоювати ідеї свободи. 

Це робитиме команда однодумців з України і Литви: Віктор Чернишук, Еугенія Суткєнє, Антон Міхєєв, Гражіна Люкайтітє, Микола Дзядзін, Євген Рокицький, Назар Озерянський, Юрій Горбань, Віктор Деренюк, Олекса Сокіл, Владислав Глушков, Катерина Гончарова. А ще велика кількість друзів України в Литві, інших країнах ЄС, патріотів з різних куточків України, які підримують нашу творчість і зусилля. Наш канал і його проект “Двері в Україну” підтримують професійні партнери — LNK, INFO TV, Army TV, Espreso TV, інші. Але, як і з самого початку, засновником і хресним батьком цього інформаційного проекту був і залишається Український Дім в Литві.

Ми в рамках Українського Дому і окремо — телепроекту, реалізуємо гуманітарні, культурні, інформаційні проекти, проводимо акції на підтримку ЗСУ. Всі їх активно підтримує литовське суспільство. Будь хто може приєднатися до цієї допомоги. Нагадуємо вам рахунок

UKRAINOS NAMAI Account and IBAN

LT147044090102906999

Address: Juozapavičiaus 10A – 3, Vilnius. Lithuania

Прохання писати мету допомоги: ЗСУ

Наша команда чекає на зустріч з вами на каналі INFO TV в проекті “Двері в Україну” щоп’ятниці з 18 годин до 20 годин. Нашу передачу також можна побачити на сайті www.i-dela.com а також на каналі LOOK.TV в YouTube. Приєднуйтесь до нас на сторінці Facebook – https://www.facebook.com/YourTVLook або читайте новини на нашому Телеграмканалі – https://t.me/TV_door_to_Ukraine

З повагою, Ваш Віктор Чернишук,

керівник проекту.

Від admin