Українські військові знищили значну кількість військових і техніки 137-го парашутно-десантного полку 106-ї парашутно-десантної дивізії ворога.
Про це повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ у Telegram.

«За наявною інформацією, підтверждено знищення значної кількості військовослужбовців та військової техніки підрозділів 137-го парашутно-десантного полку 106-ї парашутно-десантної дивізії збройних сил російської федерації на Бахмутському напрямку», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що значні втрати не дозволяють продовжувати бойові дії вказаним підрозділом без проведення додаткових заходів.

Читайте також:

Сили оборони знищили, вивели з ладу та захопили щонайменше 388 одиниць російської техніки. Більшість з неї  у справному стані.

Збройні сили України завдали нових ударів по Каховському мосту. Ударами припинили спробу російських загарбників відновити транспортну переправу в районі Каховської ГЕС.
На звільненій Харківщині військовослужбовці Збройних Сил України продовжують збирати трофеї у великій кількості. Наразі стало відомо, що під Балаклією знайдено черговий склад боєкомплекту, який кинули російські окупанти під час швидкої втечі.

Від admin