Сили оборони успішно відбили атаки противника в районах населених пунктів Зайцеве, Весела Долина, Соледар, Бахмут та Первомайське

Що сталося. Протягом доби, для підтримки дій наземних угруповань, авіація Сил оборони здійснила 33 удари – знищено склад боєприпасів, завдано ураження по майже 25 опорних пунктах та місцях скупчення живої сили й техніки.

Джерело. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Деталі. Протягом минулої доби ворог завдав 13 ракетних та 23 авіаційних удари по об’єктах на території України. На Південнобузькому напрямку противник продовжив обстріли вздовж лінії зіткнення. Крім того, ворог вів повітряну розвідку з застосуванням БпЛА – зафіксовано 36 вильотів.

Для посилення російського угруповання на тимчасово захоплених територіях Херсонської області прибув сформований за національною ознакою підрозділ так званих “кадирівців”, чисельністю до 1300 осіб.

Сили оборони успішно відбили атаки противника в районах населених пунктів Зайцеве, Весела Долина, Соледар, Бахмут та Первомайське.

Зазначається, що підрозділи протиповітряної оборони українських військ на різних напрямках знищили два БпЛА та одну керовану авіаційну ракету.

Крім того, за минулу добу, в результаті вогневого впливу ракетних військ та артилерії українських наземних військ, завдано ураження вісімнадцяти пунктам управління різного рівня, районам зосередження живої сили противника, засобам протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби, артилерійським підрозділам та понад двадцяти складам з боєприпасами та паливо-мастильними матеріалами.

Від admin