У російському Бєлгороді відбувся вибух на електричній підстанції. Внаслідок чого у частині міста та сусідніх населених пунктах немає водо- та електропостачання.

Як повідомив мер Бєлгорода Антон Іванов, наразі відповідні служби усувають наслідки аварії на підстанції «Південна».

«Сьогодні вночі без електрики залишилося кілька вулиць на Харківській горі, виникли проблеми з водопостачанням», — написав Іванов.

Також запускаються резервні схеми, щоби відновити електропостачання у повному обсязі. Він додав, що проводяться «складні ремонтні роботи». Усі об’єкти в зоні відключення вже підключені до резервної мережі.

За інформацією Бєлводоканалу обидві каналізаційні насосні станції з електроенергією, а також з електроенергією водозабори та ПНР. Йде запуск водопостачання.

Раніше у місті Бєлгород в ніч на 3 липня прогриміли потужні вибухи. В центрі міста почалася пожежа. Російські ЗМІ повідомляють про знайдені частини зенітно-ракетного комплексу «Панцир», якого немає на озброєнні у ЗСУ.

В одному з мікрорайонів Воронежа в росії зафіксували два вибухи. На місці інциденту працюють службовці МВС та інших екстрених служб.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав масові пожежі у Білгородській, Воронезькій та Курській областях на паливних базах кармою та боргами, які «доведеться повертати».

18 серпня у Білгородській області сталася пожежа з вибухами на складі боєприпасів, мешканців довколишніх сіл евакуювали.

Від admin