Українські військові дуже ефективно використовують зброю у війні проти Росії. Результати контратак захисників нашої країни вражають.

Із такою заявою в інтерв’ю Die Welt виступив колишній директор американського агентства зовнішньої розвідки ЦРУ Девід Петреус. Раніше він командував військами в Іраку та Афганістані.

Він розповів, що Україні були надані винищувачі та вертольоти, хоч і не західних моделей, а системи колишнього радянського блоку та Росії, які вже мала Україна.

“Я думаю, що сама кількість боєприпасів, зброї, транспортних засобів та інших матеріалів приголомшує. І українці дуже ефектно використали те, що ми їм дали”, – підкреслив Петреус.

Він заявив, що українці безумовно виграють битву поза полем бою – змагання за створення збройних сил, в якому вони показують, що набагато ефективніші в наборі, навчанні, оснащенні, організації та розгортанні додаткових сил.

“Збройні сили України вельми вражаюче застосували найточніші ракети та артилерійські снаряди, які є в наявності, по російських штабах, складах пального, складах боєприпасів і казармах. І змусили росіян відвести ці об’єкти більш ніж на 70-80 кілометрів від лінії фронту дії цих систем. Через це РФ набагато важче підтримувати свої сили на фронті”, – додав він.

Петреус зазначив, що так само українські операції зі знищення російських літаків у Криму призвели до того, що багато літаків, що залишилися, також були виведені на російську територію.

“І все це після того, як українські протикорабельні ракети змусили російські військові кораблі залишатися за сотні кілометрів від узбережжя України, побоюючись зніщення”, – звернув увагу колишній глава ЦРУ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше командир Кіберкомандування Естонії Каупо Росін спрогнозував, коли Збройні сили України зможуть відтіснити російських окупантів із правого берега Дніпра. За його словами, на цю операцію може піти два місяці.

Від admin