Захисники України за пів року війни завдали російським військам таких колосальних втрат, що поповнення для “другої армії світу” в РФ шукають уже серед безхатченків. До того ж у великих облцентрах – столиці Москві й Санкт-Петербурзі.

Про такий факт написали росЗМІ. А згодом у цьому російським журналістам зізналися і представники місцевої влади, передає “24 канал”.

Попри переконання Кремля, що названа ним “спецоперацією” війна проти України “йде за планом”, країні-агресору довелося розформувати кілька своїх бригад через численних “200-х” і “300-х”.

Водночас у Санкт-Петербурзі до притулків для безхатченків від однієї з благодійних організацій прийшов місцевий чиновник, закликавши посприяти у наборі “добровольців”. Він запропонував поширити листівки, у яких йшлося про те, що влада шукає охочих на службу за контрактом – тобто нове “гарматне м’ясо”.

У листівках вказали, що їм потрібні люди віком від 19 до 59 років, із освітою – не нижче середньої.

“Черговий роздавати листівки не дозволив, відправив до керівництва. Але до нього ніхто не прийшов”, – писали росЗМІ.

Зазначається, що інформацію про пошук “військових” серед безхатченків журналістам підтвердили представники місцевої влади.

Нагадаємо: з початку повномасштабного вторгнення в Україну армія Росії втратила понад 900 бійців елітних підрозділів, на підготовку яких було витрачено мільйони доларів. Це спецпризначенці ГРУ, військові пілоти, співробітники ФСБ і ФСО. 
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Херсонській області ще до початку контрнаступу ЗСУ було ліквідовано групу російських окупантів. Елітні спецпризначенці РФ перетворилися на “вантаж-200” через помилку власного командира.

Від admin