На сьомому місяці війни, президент Росії змушений збільшувати чисельність війська, через значні втрати в Україні.

За шість з половиною місяців повномасштабної війни, російська армія зазнала значних безповоротних втрат. За даними американської розвідки, нині в лавах Збройних сил РФ, залучених у бойових діях в Україні, відчувається значний “кадровий голод”, повідомляє Reuters.

Нещодавно президент Росії підписав указ про збільшення чисельності ЗС РФ з 1,9 млн до 2,04 млн осіб, цікаво що це відбулося на тлі попередньої заяви Володимир Путіна, що “вони насправді ще нічого не починали”.

Тому все частіше зустрічаються повідомлення про те що, до лав війська вербують в’язнів та людей на тимчасово окупованих територіях України. І хоч військове командування РФ не називає жодних цифр, зрозуміло що втрати є і вони значні.  

Аби компенсувати нестачу, Міноборони Росії прагне набрати якомога більше контрактників, «у тому числі шляхом примусу поранених солдатів до відновлення бойових дій, придбання персоналу у приватних охоронних компаній та виплати премій призовникам».
Американська розвідка стверджує, що володіє перевіреними даними, стосовно намірів вербування в’язнів і на території України, в обмін на амністію та фінансову винагороду.

Від admin