Росіяни планують зміцнити оборону тимчасово окупованого Криму призовниками із Московської та Ленінградської областей. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Розвідники заявляють, що військкомати Московської та Ленінградської областей, зокрема Москви та Санкт-Петербурга, отримали вказівки щодо масового призову на службу місцевих жителів.

Призваними під час прихованої мобілізації москвичами та петербуржцями комплектуватимуть військові частини, дислоковані у тимчасово окупованому Криму.

Також для доукомплектування військових частин у Криму командувач Південного військового округу Олександр Дворников, якого називають “сирійським м’ясником”, наказав відправити до Криму 1200 російських строковиків.

Оскільки в Криму поки що немає активних бойових дій, військовослужбовцям не пропонують підписувати контракт, що може свідчити про економію грошей та небажання виплачувати надбавки, які передбачає російське законодавство.

Строковики отримуватимуть зарплату близько 5000 рублів, що еквівалентно $82. У разі їхньої загибелі під час бойових дій сім’ї не отримають компенсації, оскільки Росія заперечує участь строковиків у війні проти України.

Від admin