Наступ Російської Федерації зупинився через погану військову ефективність окупантів і запеклий український опір.

Тому заяви міністра оборони країни-агресорки Сергія Шойгу про нібито “навмисне” сповільнення наступу в Україні – дезінформація. Про це повідомило міноборони Великої Британії з посиланням на дані своєї розвідки в Twitter 26 серпня.

“За наказом Шойгу, війська, які діють в Україні, неодноразово зривалися з планових оперативних термінів. Цілком ймовірно, що Шойгу та президент Путін звільнили щонайменше шістьох генералів за недостатню швидкість просування”, – зазначила пресслужба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Король “жестів доброї волі” – в українському Міноборони потролили Шойгу

24 серпня, коли виступав Шойгу, російська балістична ракета “Іскандер” влучила в потяг у місті Чаплине, вбивши щонайменше двох дітей.

“Це підкреслює готовність Росії завдати побічної шкоди, коли вона вважає, що ракетні або артилерійські удари мають військову перевагу”, – резюмували британські розвідники.

Шойгу стверджує, що так звана “спецоперація” в Україні “йде за планом”. Військове керівництво Росії нібито спеціально сповільнило наступ російських окупантів. Про це Шойгу заявив на нараді міністрів оборони країн-учасниць Шанхайської організації співробітництва.

Від admin