Речник Командування Повітряних Сил розповів, скільки серед них ударних вертольотів.

Російські окупанти розмістили біля кордонів з Україною близько 400 своїх бойових літаків і 360 вертольотів. Про це повідомив повідомив речник Командування Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат під час брифінгу.

Він уточнив, що серед гелікоптерів РФ, що перебувають поблизу нашої держави, більше 150 є ударними. Зокрема, йдеться про Ка-52.

Ігнат додав, що загарбники активно використовують тактичну авіацію, тобто винищувачі, для регулярного патрулювання повітряного простору своєї країни, Білорусі, а також тимчасово окупованих територій України та акваторії Чорного й Азовського морів.

Крім того, росіяни постійно утримують в небі літаки далекого радіолокаційного виявлення А-50, що підтримують дії іншої авіації ворога, і літаки-ретранслятори Іл-22. 

Читайте також: У День Незалежності окупанти обстріляли 58 населених пунктів України

Водночас, за даними полковника, упродовж 24 серпня українським зенітно-ракетним підрозділам вдалося знищити ще два бойових гелікоптера окупантів Ка-52.

Також наші захисники збили п’ять безпілотників РФ, ударили по кількох переправах і пунктах постачання пально-мастильних матеріалів противника.

Від admin