Результати військових операцій Росії настільки незначні, що Міноборони країни-агресора дедалі гостріше відчуває необхідність знайти хоч якісь агрументи для підтримки репутації, але знайти такі аргументи дедалі складніше, вважають експерти Інституту вивчення війни (ISW).

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Аналітики ISW зазначають, що за останні 39 днів війська РФ захопили контроль над територією, яка становить приблизно 1% від тієї, що була звільнена ЗСУ від окупантів після середини березня.

ISW вважає, що атаки росіян після закінчення оперативної паузи 16 липня дали їм контроль над приблизно 451 кв км території України, тоді як порівняно з 21 березня (умовною датою максимального просування військ РФ) ЗСУ повернула контроль над приблизно 45 000 кв км.

Водночас навіть на тимчасово окупованих територіях України росіянам не вдається встановити надійний контроль через опір місцевого населення та партизанського руху, стверджує ISW.

  • У сьогоднішньому зведенні Генштаб ЗСУ повідомив, що армія Росії безуспішно намагалася штурмувати і наступати на низці напрямків на Донбасі, застосовувала авіацію на різних ділянках фронту.

Читайте також: Нова Каховка. Авіація ЗСУ вдарила по системах ППО, артилерія – мостом

Від admin