Україна перебуває на новому етапі війни

Відповідаючи на питання, чи не зайшла війна в Україні у глухий кут, Олексій Резніков запевнив, що найгірший сценарій уже позаду. Далі буде контрнаступ.

Про це міністр оборони заявив у коментарі американському виданню CNN.

ВІЙНА СТАБІЛІЗУВАЛАСЯ

Резніков пояснив кореспонденту CNN Сему Кілі, що на даний час війна перебуває на етапі стабілізації по усій лінії фронту. “Ми виконали багато стримуючих заходів”, — запевнив міністр оборони.

Зараз же Україна перебуває на порозі нового етапу війни, коли Збройні сили мають почати контрнаступ на позиції окупантів.

НАЙБІЛЬША ЗАГРОЗА ДЛЯ УКРАЇНИ

Міністр оборони зазначив, що “синдром втоми” світового співтовариства є однією із найбільших проблем для України.

“Нам потрібно працювати з цією загрозою, нам треба розмовляти з вами, спілкуватися, пояснювати людям, переконувати — не втомлюйтеся від нашої війни”, — заявив Резніков.

Він підкреслив, що втома світу від російсько-української війни є дуже небезпечною для України.

Нагадаємо, радник Офісу Президента України Михайло Подоляк заявив нещодавно — світ втомився не від підтримки України, а від терору та зухвалої брехні росії. Також світ втомився від “комплексів” президента росії володимира путіна.

Також Подоляк наголосив, що, попри будь-які втоми, Захід має розуміти, що перемога росії в Україні означатиме поразку НАТО.

СВІТ НЕ ВТОМИВСЯ, А ДОПОМАГАЄ

Додамо, що світове співтовариство продовжує надавати Україні військову та іншу допомогу. Так, президент США Джо Байден підписав указ, згідно з яким доручив держсекретарю направити 775 млн доларів на рахунки бюджету Міноборони США на допомогу Україні. А Пентагон уже готує чергову партію зброї для України.

Нідерланди виділили на допомогу Україні ще 200 млн євро через Міжнародний валютний фонд.

“Продовжуючи наші зусилля для вирішення найбільш термінових фінансових потреб України, я сьогодні оголошую, що ми надали ще 200 млн євро фінансової допомоги через спеціальний рахунок МВФ”, — сказала міністр зовнішньої торгівлі та співробітництва з метою розвитку Нідерландів Лієсьє Шрайнемагер.

Своєю чергою, Словенія передала Україні 35 БМП, автомати Калашнікова, шоломи та бронежилети.

Згідно з наданими даними, Словенія дала Україні автомати Калашнікова, шоломи, бронежилети, 35 бойових машин піхоти та інше обладнання. При цьому постачання військової допомоги продовжується.

Від admin