Повітряні сили ЗСУ допускають збройні провокації ворога до Дня Незалежності 24 серпня. Однак українські війська готові до будь-яких сценаріїв.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на слова речника командування Повітряних сил Юрія Ігната в ефірі телемарафону.

“Наші військові готові до будь-яких сценаріїв… розглядаються різні варіанти, кризові ситуації. Воїни Повітряних сил захищатимуть наше небо. Перш за все, потрібно знати, до чого готується ворог, ведеться постійна розвідка, потрібно знати, які сили і засоби противник сконцентрував на підступах до наших кордонів”, – розповів він.

Ігнат зазначив, що українська сторона враховує і контролює наявність російських літаків і вертольотів на аеродромах в Білорусі, Росії і на території Криму, а також ракетного озброєння, яке противник зосереджує навколо українських кордонів.

“Будемо відслідковувати і намагатися адекватно відреагувати на будь – які загрози, які нам противник, ймовірно, підготував на наше головне свято”, – підкреслив спікер.

Нагадаємо, співробітникам установ, розташованих в урядовому кварталі в Києві, рекомендують працювати віддалено протягом наступного тижня. Такі заходи пов’язані з підвищеним ризиком атак з боку Росії в День Незалежності.

Від admin