Віце-адмірал Віктор Соколов замінив адмірала Ігоря Осипова на посаді командувача Чорноморського флоту.

Після ударів по об’єктах у Криму російське керівництво втрачає впевненість у безпеці півострова. У зв’язку з цим, рф почала кадрові перестановки.

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни.

КАДРОВІ ПЕРЕСТАНОВКИ

Згідно з наданими даними, 17 серпня віцеадмірал Віктор Соколов замінив адмірала Ігоря Осипова на посади командувача Чорноморського флоту. Водночас росія намагалася приховати призначення Соколова, скориставшись високим рівнем “терористичної небезпеки” в Севастополі.

Аналітики ISW вважають, що нещодавні українські удари (пов’язані з українськими партизанами та ЗСУ) по російських військових об’єктах у Криму, включаючи штаб ЧФ у Севастополі, ймовірно, привели російські сили у стан підвищеної бойової готовності та до реструктуризації складу сил, тилового забезпечення та керівництва російської. угруповання в Криму з метою пом’якшення наслідків наступних ударів

Нагадаємо, що 9 серпня в Криму пролунали вибухи на аеродромі під Саками – горіли склади з боєприпасами та злітна смуга в Новофедорівці. У Міноборони Росії невдовзі повідомили, що відбулася детонація кількох авіаційних боєприпасів. Українська сторона повідомила, що внаслідок вибухів знищено дев’ять літаків російської армії, а аеродром виведено з ладу.

Також у тимчасово окупованому рф Криму вранці 16 серпня пролунали вибухи. У Джанкойському районі, поблизу селища Азовського, горіли російська військова частина та склад боєприпасів, а в самому Джанкої сталася пожежа на трансформаторній станції.

Своєю чергою радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк повідомив, що Кримський міст, що з’єднує тимчасово анексований півострів з рф, є законною військовою метою. За його словами, такий об’єкт має бути знищено.

Від admin