Після вибухів біля Джанкоя та ймовірних вибухів у селищі Гвардійське, про які повідомили російські ЗМІ, російське командування буде стурбованим через погіршення безпеки Криму. Про це повідомляє британська військова розвідка.

“Причина цих інцидентів і масштаб збитку ще не зрозумілі, але російське командування, швидше за все, буде дедалі більше стурбоване очевидним погіршенням безпеки в Криму, який використовується як тиловий район для окупації”, – йдеться в повідомленні.

У британській розвідці відзначають, що в Джанкої та Гвардійському розташовані важливі для російської армії аеродроми у Криму, а через Джанкой проходить дорога та залізниця, необхідні для забезпечення російських військових на півдні України.

Під час вибухів, залізниця та електрична підстанція у Джанкої могли постраждати, вважають у британській військовій розвідці.

За інформацією американського Інституту вивчення війни, вибухи у Криму суттєво порушили логістику російських військ, дислокованих на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей.

Вранці 17 серпня російська адміністрація повідомила, що вибухи біля Джанкоя припинилися.

Від admin