Зведення Генштабу ЗСУ станом на 18:00

На Сіверському напрямку росіяни стріляють із артилерії різних калібрів по районах населених пунктів Сеньківка, Грем’яч і Пушкарі на Чернігівщині та Басівка і Кіндратівка Сумської області.

На Харківському напрямку армія РФ обстріляла цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Харків, Уди, Прудянка, Руська Лозова, Черкаські та Руські Тишки, Петрівка, Старий Салтів, Іванівка, Гусарівка, Леб’яже та Коробочкине. Завдав авіаударів біля Старого Салтова, Гусарівки та Мосьпанового.

На Слов’янському напрямку б’ють із танків, ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню біля Вірнопілля, Богородичного, Великої Комишувахи, Довгенького, Краснопілля, Долини та Дібрівного.

Неподалік Нової Дмитрівки та Долини росіяни намагалися прорвати оборону українських військ, успіху не мали, відійшли.

На Краматорському напрямку задіяли ствольну та реактивну артилерію для обстрілів районів Краматорська, Верхньокам’янського, Сіверська, Григорівки та Кривої Луки.

Росіяни намагалися штурмувати Івано-Дар’ївку та Виїмку. Отримали жорстку відсіч та відступили.

На Бахмутському напрямку були обстріли військової та цивільної інфраструктури поблизу Часового Яру, Бахмута.

Росіяни намагалися просунутися біля Яковлівки, Бахмута, Вершини та Зайцевого, успіху не мали. В окремих районах ще тривають бойові дії.

Армія РФ намагається прорвати оборону українських військ у напрямках Олександрополя, Красногорівки, Авдіївки, Мар’їнки та Пісків. Тривають жорсткі бої.

На Запорізькому напрямку були обстріли неподалік Володимирівки, Павлівки, Вугледара.

На Південнобузькому напрямку обстріляли цивільну інфраструктуру поблизу Степової Долини, Парутиного, Прибузького та інших. Авіація РФ діяла біля Андріївки, Осокорівки, Білої Криниці та Лозового.

Армія РФ намагалась безрезультатно просунутися в районах населених пунктів Лозове та Широке. З втратами відступили.

Від admin