Міністр оборони Олексій Резніков вважає, що глобальне переозброєння українських військ буде можливим після закінчення широкомасштабної війни з Росією.

Світ не був готовим до великої війни, тому не варто очікувати на швидке переозброєння ЗСУ. Про це в інтерв’ю Українській правді заявив міністр оборони Олексій Резніков.

Відповідаючи на питання, як зламати ситуацію, за якої Україні дають сучасне озброєння в невеликій кількості, міністр відповів, що щодо цього не варто плекати ілюзій.

“Щоб не було ілюзій, найближчим часом не зламаємо”, – стверджує Резніков.

Але, за його словами, факти передачі Україні сучасної західної зброї вже означають тектонічний зсув, адже рік тому про це не йшлося.

“Але справа в тому, що переважна частина світу справді не готувалася до третьої світової війни. Вони вже всі були впевнені, що війни не буде великої. Тому сьогодні, щоб просто дати нам якесь озброєння – його на складах так багато немає. Про це навіть Крістіна Ламбрехт, міністр оборони Німеччини, відкрито говорить”, – сказав Резніков.

Міністр додав: “Україна сьогодні стала полігоном випробувань у бойовому режимі, оскільки раніше західною зброєю з росіянами ніхто не воював”.

За його словами, для НАТО є очевидним, що Україна є “східним щитом, який потрібно озброювати й оснащувати, щоб їм спокійно спалося”, але водночас міністр вважає, що перехід на системне переозброєння ЗСУ відбудеться після закінчення цієї війни з Росією.

Нагадаємо, Резніков стверджує, що війна проти Росії не може закінчитися за “сирійським” чи “корейським” сценарієм, тільки – за сценарієм ЗСУ.

Від admin